Siemens Việt Nam | Siemens LZX:PT370125
LZX:PT370125
Thương hiệu
Siemens
Tên sản phẩm
PLUG-IN RELAY. 3 CO CONT..125 V
Model nhà sản xuất
LZX:PT370125
Mô tả ngắn sản phẩm
General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 125VDC Coil Socketable
Thuộc tính sản phẩm
Chọn
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Siemens
Dòng sản phẩm SIRIUS LZX
Kiểu đóng gói Box
Tình trạng Active
Mounting Type Socketable
Coil Voltage 125VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current) 4 A
Switching Voltage 250VAC, 24VDC - Max
Load - Max Switching 1000VA, 96W
Coil Type Non Latching
Features -
Termination Style Plug In
Seal Rating -
Coil Insulation -
Must Operate Voltage 112.5 VDC
Must Release Voltage -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C