Siemens Việt Nam | Siemens LZX:PT520730
LZX:PT520730
Thương hiệu
Siemens
Tên sản phẩm
RELAY, 4 CO,230VDC
Model nhà sản xuất
LZX:PT520730
Mô tả ngắn sản phẩm
General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 230VAC Coil Socketable
Thuộc tính sản phẩm
Chọn
Kiểu Mô tả thông tin
Thương hiệu Siemens
Dòng sản phẩm SIRIUS LZX
Kiểu đóng gói Box
Tình trạng Active
Mounting Type Socketable
Coil Voltage 230VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current) 4 A
Switching Voltage 24VDC - Max
Load - Max Switching 96W
Coil Type Non Latching
Features -
Termination Style Plug In
Seal Rating -
Coil Insulation -
Must Operate Voltage 207 VAC
Must Release Voltage -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C